Letenky Vietnam

Rezervácia letenky do Vietnamu a to bez rezervačných poplatkov s garanciou tej najvýhodnejšej ceny s cestovnou kanceláriou GO2. Spolupracujeme s leteckými spoločnosťami, ktoré nám pomáhajú ponúknuť vám čo najvýhodnejšie ceny.

Ceny leteniek do Vietnamu, s odletom z Prahy, Viedne alebo iného mesta v Európe, sa pohybujú od 548 eur/os. (podľa akciových ponúk a termínov).

 

Open Jaw letenka

Letenka do Vietnamu s rozdielnou príletovou a odletovou destináciou je najlepším variantom pre návštevu Vietnamu. Naši klienti obvykle začínajú v Hanoji a končia v Saigone (vzdialenosť cca 2000 km).

Open Jaw letenky sa väčšinou náročne hľadajú vo vyhľadávači leteniek online a často je ich cena pomerne vysoká. Odporúčame preto kontaktovať tím CK Go2 pre ich rezerváciu. Cena je podobná ako u štandardnej letenky s rovnakým príletovým a odletovým miestom, ale ušetríte cca 78 eur/os. za prelet.

Stop-over

Cestou za zastavte trebárs v Bangkoku, Dubaji, Hongkongu, Kuala Lumpure, Singapure alebo v Souli bez nutnosti platiť za letenku nadštandardnú čiastku. Pri správnej kombinácii itineráru a leteniek ako celku, ušetríte čas aj peniaze. CK GO2 ponúka optimalizáciu leteniek zdarma a priemerná úspora začína od 78 eur/os.

Vnútroštátne prelety

Využitím vnútroštátnych preletov ušetríte nielen peniaze, ale najmä čas pri presunoch medzi destináciami Vietnamu, keďže je to veľmi rozsiahla krajina. Neváhajte nás kontaktovať, naše znalosti miestneho prostredia a dlhodobá špecializácia na Vietnam vám iste prídu vhod.