O nás

CK Go2 Vietnam patrí medzi najväčších poskytovateľov služieb skupinám a individuálnym cestovateľom vo Vietname. Zaručujeme, že sme vám zabezpečili tie najvýhodnejšie služby na trhu a preto vám môžeme poskytnúť bezkonkurenčnú cenovú garanciu. Našim hlavným cieľom je poskytovať služby na základe individuálnych požiadavok a záujmov klienta. Ukážeme vám Vietnam z perspektívy vnímavého a zúčastneného pozorovateľa s dôrazom na tradičný život miestnych.

ĽUDIA V GO2

Tím Go2 Vietnam je zložený z ostrieľaných profesionálov v odbore cestovného ruchu a všetci majú bohaté skúsenosti či už ako sprievodcovia, cestovatelia, ale aj ako autori cestopisov a článkov o Vietname.

V súčasnosti tiež pôsobíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonézii, Srí Lanke, Maledivách, Mexiku, Vietname a Japonsku.

Monika Meszarošová - oficiálne zastúpenie Slovensko

V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2008, kedy začala pracovať v cestovnej agentúre. V roku 2011 si otvorila vlastnú cestovnú agentúru pre individuálnu klientelu CA SOLID-STAR, ktorá sa stala výhradným zastúpením spoločnosti GO2 na Slovensku. Jej prioritou je maximálna spokojnosť klientov, samozrejmosťou je pripraviť pre klienta najvýhodnejšiu ponuku podľa zadaných kritérií. Svoj voľný čas trávi vo fitness centre, behaním a v neposlednom rade, rada cestuje.

Dominika Šubová - Srí Lanka, Maledivy a Vietnam, senior konzultant

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí lanku, Maledivy a Vietnam pre klientelu zo Slovenska.
Hneď po prvej návšteve ju Srí lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odniesla si veľa zážitkov, ktoré ďalej posúva svojim klientov a chce aby si odniesli z dovolenky neopakovateľné spomienky.

Nikola Štěrbová - Vietnam, senior konzultant

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Od roku 2010 sa pohybuje v cestovnom ruchu ako sprievodca, neskôr začala pracovať v cestovnej kancelárii. Do Vietnamu sa prvýkrát pozrela ako turista v rámci veľkej cesty po Ázii. Chcela by, aby klienti GO2 prežili vo Vietname autentické zážitky, stretli miestnych a spoznali tak aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma aj o výučbu jazykov, pôsobila ako lektorka češtiny v krajanských spolkoch v USA.

Karolína Matějčková - Vietnam, senior konzultant

V GO2 sa stará o prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Už dlhšiu dobu sa plánovaniu zájazdov venuje, pôsobila aj ako lektor angličtiny. Jej cieľom je kvalitná dovolenka, ktorá zodpovedá individuálnym požiadavkám a prianiam klienta. Okrem cestovania má rada tiež squash, umenie a poznávanie cudzích kultúr. Keď práve nepracuje, nájdete ju pravdepodobne na koncerte alebo v niektorej z galérií.

Iveta Dubcová - Vietnam, senior konzultant

V GO2 pomáha s realizáciou zájazdov do Vietnamu a do Indonézie. Tieto krajiny precestovala počas štúdia v Austrálii. Na cestovanie si zamilovala poznávanie miestnych ľudí, ich kultúr, myslenie a reakcií. Jej prianím je, aby každá cesta, ktorú naplánuje, bola nezabudnuteľná a plná nových skúseností. Svoj voľný čas najradšej trávi aktívne s priateľmi v prírode.

KONTAKT

NÁZOV FIRMY: Go2 s.r.o.


EMAIL: info@ckgo2.sk


TELEFÓN: +421 911 263 851, +421 948 728 242


ADRESA: M. R. Štefánika 1152/18, Sereď 92601


OTVÁRACIA DOBA: PO-PIA 9-18 hod