Víza do Vietnamu

Víza do Vietnamu v podobe tzv. pozývacieho listu (Approval letter) zaisťujeme pre klientov cestovnej kancelárie Go2 zadarmo. Najobľúbenejšími sú jednomesačné turistické víza s možnosťou jednoho vstupu do krajiny cez medzinárodné letisko. Vybavenie tohoto listu trvá niekoľko dní. CK Go2 vám poskytne všetky potrebné dokumenty a víza (visa on arrival) dostanete pri imigračnom okienku priamo na letisku vo Vietname.

Všeobecné vízové podmienky

Víza do Vietnamu je nutné zariadiť pred samotným odletom do krajiny. K tomu, aby ste víza dostali potrebujete pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate na Slovensko, pasovú fotografiu a prázdnu stránku v cestovnom doklade. Vízum, v podobe pozývacieho listu, vám bude zaslaný v priebehu niekoľkých dní od zaslania žiadosti. Pre klientov CK Go2 zariaďujeme vybavenie tohoto listu zadarmo bez poplatkov.

Prílet do Vietnamu

Vstupné víza, na základe pozývacieho listu, dostanete jedine na medzinárodných letiskách v Hanoji, Da Nangu a Saigone. Akonáhle budte mať vybavené všetky vízové formality - dopredu vybavený pozývací list (zadarmo od CK Go2 Vietnam), pasovú fotografiu, platný cestovný pas a vyplnený príletový formulár. Na letisku potom uhradíte poplatok príslušný typu víz, o ktoré ste žiadali.

Poplatok za vízum do Vietnamu

Ak máte v pláne aj návštevu Laosu a Kambodže, no a následne sa chcete vrátiť späť do Vietnamu (1 mesiac, viac vstupov) - poplatok je 50 USD na letisku pri prvom vstupe. Pri dlhšom pobyte vo Vietname a to do 3 mesiacov, 1 vstup - poplatok na letisku 25 USD. Pri vízach na 3 mesiace, viac vstupov - poplatok na letisku je 50 USD.